Únor 2012

Žena v černém a její české recenze!

29. února 2012 v 21:03 | Lubi :p

Žena v černém a její české recenze!

Jak to tak bývá, když přijde nový film do kin, na internetu se objeví recenze. S příchodem filmu Žena v černém do českých kin, ve kterém hraje Daniel Radcliffe (Harry Potter) v hlavní roli a Ciáran Hinds (Aberforth Brumbál) ve vedlejší roli, se na internetu objevily recenze od českých filmových kritiků. Film obdržel docela pozitivní recenze, jejichž výsledkem hodnocení 50-80%. Na stránkách CSFD.cz má v tuto chvíli film hodnocení 74%.

První pohled na kancelář Umbridgeové ve WB Studio Tour

29. února 2012 v 20:38 | Lubi :p |  Exhibitions
Oficiální Facebook stránka pro Warner Bros Studio Tour London-Making of Harry Potter, které se světu otevře v sobotu 31. března zveřejnila novou fotografiijednoho z míst, které fanoušci budou moci navštívit. Jedná se o kancelář Dolores Umbridgeové na ministerstvu kouzel, , která vystupovala v Harry Potter a Relikvie smrti: část 1. Také byly zveřejněny fotky z Brumbálovy pracovny, Příčné ulice, jak vypadala v posledních dílech a také záchranný autobus s mostem, který v posledním dílu vyhodili do povětří Neville se Seamusem.

Fotografie: imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Zdroj:snitchseeker.coma

Kouzelné předměty

29. února 2012 v 3:00 | Lubi :p |  World of Wizards
Bradavický expres je zářivě červená parní souprava dopravující každoročně studenty do Bradavic a na konci školního roku a o vánočních prázdninách prázdninách zpět. Vyjíždí vždy 1. září přesně v 11:00 z londýnského nádraží z nástupiště devět a tři čtvrtě.
Denní věštec jsou kouzelnické noviny. Většina kupuje Věštce, protože si ostatní myslí, že je lepší než na rozdíl Jinotaj, šéredaktor X.Láskorád. Je známo, že věštec někdy píše hlouposti, hlavně když píše zvláštní dopisovatelka R.Holoubková. Hermiona si kvůli tomu předkoupila Věštce, aby dřív věděla, co Rita napsala něco špatného o Harrym nebo ní. Když se ujal moci Voldemort, Věštec se mu podřídil, psal jen to, co on chtěl.

Typy košťat

29. února 2012 v 3:00 | Lubi :p
Duběnka79
Měsíční paprsek
Stříbrný šíp
Zameták 1
Zameták 5
Zameták 7
Zameták 11
Ohnivák Kometa 140
Žíznivá čára

Všechno nejlepší, Georgina Leonidas!

28. února 2012 v 21:09 | Lubi :p |  Other actresses

Všechno nejlepší, Georgina Leonidas!

Dnes 28.2.2012 slaví své 22.narozeniny anglická herečka Georgina Leonidas, která v Harry Potterovi a Princi dvojí krve a v Relikviích smrti ztvárnila Katie Bellovou, která studovala v Nebelvíru na škole čar a kouzel v Bradavicích. Také se objevila v několika filmech i seriálech.

Soutěž o DVD s filmem Wild Target na Snapeova.blog.cz!

28. února 2012 v 20:15 | Lubi :p


Zdroj a text: snapeova.blog.cz

Je mi potěšením oznámit vám, že mohu vyhlásit svou první soutěž o hodnotcé ceny a to ve spolupráci s distribuční společností Magic Box, která mi do soutěže ochotně věnovala ceny. A co že tedy můžete vyhrát?


V těchto dnech u nás konečně na DVD vychází film Neřízená střela (v originále Wild Targed), jenž byl natočen už v roce 2010 a zasoutěžit si můžete o dva kusy. Jistě víte, že v něm hraje Rupert Grint (Ron Weasley) a Bill Nighy (Rufus Brousek), o filmu jsem tu několikrát psala. Kdo by i přes to nevěděl o co jde, všechny informace najdete na CSFD.


Co musíte udělat pro to, aby jste měli šanci vyhrát ?

Stačí odpovědět na jednu jednoduchou otázku na níž najdete odpověď snadno, například právě na stránkách Magic Boxu.


Otázka zní: V jaké datum vychází film Neřízená střela u nás na DVD?


Odpovědi zasílejte na e-mail: snapeova.blog.cz@seznam.cz do pondělí 5.března a nezapomeňte připojit své jméno a příjmení. Adresy si vyžádám až od výherců. Přeji hodně štěstí ;)


Snapeova

Film Into the White vstoupí do českých kin 9. srpna

28. února 2012 v 17:53 | Lubi :p


Pokud jste se v březnu těšili do kina na film Into the White, tak vás tato zpráva nepotěší. Nejnovější film, ve kterém hraje Ruper Grint vstoupí do českých kin 9.srpna 2012. Světová premiéra, která se bude konat v Oslu bude 9.března 2012.

David Heyman získal ocenění Showmanship Award

28. února 2012 v 17:45 | Lubi :p
Aayhdc8m
Producent David Heyman získal v pátek cenu Motion Picture Showmanship za sérii o Harrym Potterovi na 49th Annual ICG Publicists v L.A. Cenu předal Gary Oldman, který hrál Siriuse Blacka ve filmu o Harrym Potterovi.

Nová scéna k Into The White

28. února 2012 v 17:39 | Lubi :p
Společnost Zentropa International Norway zveřejnila novou scénu z Rupertova nadcházejícího dramatu posazeného do období 2. Světové války. Ve scéně on a další čtyři postavy jsou uvezněni ve srubu kde se snaží najít na jídlo cokoliv, co je poživatelné.

Tento film má svou světovou premiéru 4. března na filmovém festivale v Oslu, kterého se zúčastní i Rupert. Ten bude přítomný v Colosseum Kino 6.března. Českou premiéru má film stanovenou na 9. srpna 2012.
Více o filmu zde.

Včera slavil Timothy Spall!

28. února 2012 v 17:26 | Lubi :p |  Birthday

Včera, 27.2.2012 oslavil své 55.narozeniny herec Timothy Spall, který ve filmech o Harry Potterovi ztvárnil Petera Pettigrewa, spíše známého jako Červíček.