Březen 2012

Fotky z otevření výstavy WB Studio Tour London - The Making of Harry Potter!

31. března 2012 v 21:42 | Lubi :p |  Rupert Grint
Making of Harry Potter: Exterior of The Warner Bros. Studio Tour London

Fotky z otevření výstavy WB Studio Tour London - The Making of Harry Potter!

Dnes se otevřela výstava The Making of Harry Potter, otevření se zúčastnili slavné osobnosti a herci. HP je samozřejmě tak populární, že si živé vysílání nenechalo ujít 8 000 lidí z celého světa, samozřejmě jsem i já koukal a nebyl jsem sám z České republiky. Pod článkem jsou vidět fotky Toma, Ruperta a Bonnie v Siriusově motorce a další fotky. Otevření výstavy se zúčastnil/a Rupert Grint, Tom Felton, Bonnie Wright, David Thewlis, David Bradley, Alfred Enoch, Evanna Lynch, Warwick Davis, Nick Moran, Harry Melling, Helen McCrory, Natalia Tena, Alfonso Cuarón, Mike Newell, David Yates, David Barron a David Heyman.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Slavnostní otevření Warner Bros - Studio Tour London!

31. března 2012 v 13:18 | Lubi :p |  Daily Prophet

Slavnostní otevření Warner Bros - Studio Tour London!

Dnes, 31.3 se po dlouhém čekání otevřou brány studia Leavesden, kde bude probíhat výstava Warner Bros. Studio Tour London- The Making of Harry Potter a kde se natáčely všechny Potterovky. Slavnostního otevření se zúčastní Rupert Grint (Ron Weasley), Bonnie Wright (Ginny Weasley), Tom Felton (Draco Malfoy), Evanna Lynch (Lenka Láskorádová), David Thewlis (Remus Lupin) Warwick Davis (prof. Filius Kratiknot, Griphook), Helen McCrory (Narcissa Malfoyová), George Harris (Kingsley), Nick Moran (Prašivec), Natalie Tena (Nymfadora Tonksová), David Bradley (Argus Filch), David Heyman (producent), David Barron (producent, Alfonso Cuarón (režisér - HP3), Mike Newell (režisér- HP4) a David Yates (režisér od pátého dílu do konce). Samozřejmě se můžete koukat na přímý přenos a to zde od 16:00 hod. našeho času!

Zdroj: mugglenet.com

Další banner k Dark Shadows!

31. března 2012 v 12:36 | Lubi :p

Další banner k Dark Shadows!

loading


Zdroj: google.com

Tom Felton provedl diváky pořadu Daybreak výstavou ve studiích Leavesden!

31. března 2012 v 12:33 | Lubi :p |  Tom Felton

Tom Felton provedl diváky pořadu Dayberak výstavou ve studiích Leavesden!

Včera ráno, Tom Felton provedl diváky pořadu Daybreak (samozřejmě přes televizi) po výstavě Warner Bros. Studio Tour London - The Making of Harry Potter, kde mohli diváci vidět Příčnou ulici, Zobí ulici a další exteriéry. Tom měl na sobě tričko I love Ron Weasley, toto tričko byla reakce na R.G, který dříve na sobě měl I love Tom Felton.


imagebam.com imagebam.com

Zdroj: snitchseeker.com

Tisková konference v Leavesden!

30. března 2012 v 23:19 | Lubi :p |  Exhibitions
Making of Harry Potter: Exterior of The Warner Bros. Studio Tour London

Tisková konference v Leavesden!

S příchodem datumu otevření výstavy (zítra 31.3) The Studio Tour London - The Making of Harry Potter, se včera konala tisková konference, které se zúčastnili tito lidé: Evanna Lynch (Lenka Láskorádová), Rupert Grint (Ron Weasley), Tom Felton (Draco Malfoy), Warwick Davis (prof. Kratiknot), David Heyman, David Baron a režisér David Yates.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Videa:Zdroj: snitchseeker.com, feltbeats.com a facebook.com

Předávání cen Kids Choice Awards 2012 už zítra!

30. března 2012 v 22:37 | Lubi :p

Předávání cen Kids Choice Awards 2012 už zítra!

Už zítra proběhne předávání cen Kids Choice Awards 2012. Na tuto cenu byl v kategorii Oblíbený herec za film HP a Relikvie smrti II.část nominován Daniel Radcliffe, bohužel jsem zatím nenašel, jestli se zúčastní. Pod článkem je ke shlédnutí fotka zasedacího pořádku.


Zdroj fotografie: love-onedirecton.blog.cz

Fotky k Relikviím smrti I. a II. části!

30. března 2012 v 19:41 | Lubi :p |  Harry Potter and the Deathly Hallows Part I

Fotka k Relikviím smrti I. a II. části!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Zdroj: bonniewonline.tumblr


Válka Bohů k zakoupení na DVD!

30. března 2012 v 19:04 | Lubi :p |  Daily Prophet

Válka Bohů k zakoupení na DVD!

Konečně si můžete zakoupit či objednat DVD filmu Válka Bohů, ve kterém si zahrál John Hurt (Ollivander).


Dlouhé věky od dob, kdy Bohové vyhráli svůj mýtický zápas proti Titánům, se zjevuje nové zlo zmítající světem. Šílený touhou po moci, započal král Hyperion (Mickey Rourke) válku proti lidskosti. Hledá bájný luk Epirus, zbraň nepředstavitelné moci, kterou ukoval bůh Áres. Aby luk našel, shromažďuje krvežíznivou armádu vojáků znetvořených jeho vlastní rukou a začíná válečné běsnění a kruté drancování starého Řecka. Jen ten, kdo vlastní tento luk, je schopen vysvobodit Titány lačnící po pomstě, od úsvitu věků uvězněné hluboko v kameni hory Tartaros. V rukou krále Hyperiona znamená luk zkázu lidstva a pokoření moci bohů - ti totiž dle prastarého zákona nesmějí zasahovat do sporů smrtelníků. Jsou tedy bezmocní, ale jen do chvíle, kdy se objevuje jejich jediná naděje, venkovan Theseus (Henry Cavill).

Pokud si chcete objednat, klikněte zde.

Zdroj: csfd.czVšechno nejlepší, Robbie Coltrane!

30. března 2012 v 18:38 | Lubi :p |  Birthday

Všechno nejlepší, Robbie Coltrane!

Dnes, 30.3 slaví představitel Rubeuse Hagrida Robbie Coltrane 62.narozeniny. Robbie si zahrál v mnoha filmech jako Van Helsing, Montana, Planeta Krull..

Všechno nejlepší!

Včera slavil Brendan Gleeson!

30. března 2012 v 6:31 | Lubi :p |  Birthday

Včera slavil Brendan Gleeson!

Včera, 29.3 slavil své 57. narozeniny herec Brendan Gleeson. Brendan v HP ztvárnil bývalého bystrozora Alastora Moodyho. Samozřejmě si zahrál i ve více filmech např. Piráti, The Cup, Jezero a v mnoha dalších..

Všechno nejlepší!