Červen 2012

8. otázka s odpovědí!

30. června 2012 v 17:57 | Lubi :p |  Emma Watson

8. otázka s odpovědí!

Včera přidala Em další (osmou) odpověď na otázku od fanouška na svůj Facebook.

Jakou radu by jsi dala svému devítiletému já?
Emma: Myslím, že bych kladla více otázek těm úžasným hercům z Potterovských filmů - Maggie Smith, Michaelu Gambonovi, Garymu Oldmanovi, Emmě Thompson, Heleně Bonham Carter, Kennethu Branaghovi - všem - ale bylo mi pouze devět!

Zdroj: emmawatsonfan.net

Emma v Londýně (29.6)!

30. června 2012 v 17:52 | Lubi :p |  Emma Watson

Emma v Londýně (29.6)!

Včera, 29. června byla Emma viděna v Londýně na nákupech a na obědě. Zatím se objevilo několik fotek, na kterých je nejspíše Emma při odchodu z obchodu se sendviči.

aadXJkIu aaemVFDJ aazDBhCt aalzoqGP aacVSonm

aamk1wF3 aanY1UUR

Zdroj: emmawatsonfan.net

Helen McCrory: nové photoshooty!

29. června 2012 v 19:37 | Lubi :p |  Helen McCrory

Helen McCrory: nové photoshooty!

Již dříve se na stránce helenmccrory.org objevily nové photoshooty s Helen Mccrory. Na tyto photoshooty se můžete podívat níže.

1. photoshoot s manželem:
aaditsFj aawe5ZDs

2. photoshoot:
aab75oGS aaxGyWPM aakF2xgy aafTZuh5 aawUsjQP
Více fotek zde!

Miriam Margolyes fascinovaná Will. I.Am-am!

29. června 2012 v 15:50 | Lubi :p |  Other actresses

Miriam Margolyes fascinovaná Will. I.Am-am!

V posledním díle britské oblibené talk show Graham Norton Show ve které se objevili i Daniel Radcliffe, Kenneth Branagh nebo David Tennant zazářila herečka Miriam Margolyes (Pomona Prýtová) ta nejen že nepoznala Prince Williama ale druhého uvedla do naprostých rozpaků! Dalším hostem byl herec Greg Davies.

V pořadu se totiž objevil zpěvák Will.I.Am, který jak jistě víte je - afro-američan. To herečku mile překvapilo, zpěváka zbavila slov když mu řekla, že je fascinovaná jeho černou pletí : "Bohužel moc černých lidí neznám, zase tak moc se do styku nedostaneme, většinou jen v showbusinese, což je ale skvělé."

Alan Rickman: fotky z natáčení CBGB!

29. června 2012 v 11:03 | Lubi :p |  Alan Rickman

Alan Rickman: fotky z natáčení CBGB!

Níže se můžete podívat na fotografie z natáčení CBGB, ve kterém Alan (Severus Snape) hraje majitele klubu Hillyho Kristala.

aapfb7pZ aasyYMLd aan3wUsn aavQvVIt aacK02RU

aarFT1G4 aawvI4E0 aawDmBby aalmaaEH aanaspy2

Prázdniny jsou tady!

29. června 2012 v 10:41 | Lubi :p |  Daily Prophet

Prázdniny jsou tady!

Po deseti měsících už jsou tady prázdiny, tímto článkem bych vám chtěl popřát krásné prázdniny, aby bylo hezké počasí, abyste si je užili. Sám také mám prázdniny, takže vlastně budu mít více času na blog a podle toho to tady bude vypadat :)). Doufám, že jste dostali krásné vysvědení a nedostali jste nějaký zákaz :)).

Lubi :p

7. otázka pro Emmu!

28. června 2012 v 17:26 | Lubi :p |  Emma Watson

7. otázka pro Emmu!

Již včera se na facebookovém profilmu Emmy objevila již 7. otázka s odpovědí.

Jaká byla nejlepší rada, kterou ti kdy kdo dal, ohledně slávy?
Emma: Moje maminka mi již ze začátku mé kariéry řekla, "Nikdy nikomu nedávej informaci, se kterou se nebudeš cítit příjemně, při jejím probírání kdykoliv, kdekoliv ani s kýmkoliv - jakmile jednou otevřeš od něčeho dveře, je těžké je znovu zavřít." Tohle je čistá pravda a já si hodně hledím svého soukromí. Není vždy jednoduché se toho držet, ale mám to na paměti. Jeden filmový kritik mi také jednou řekl, že hraní je jiné než ostatní profese v zábavním průmyslu - úlohou herce je vyprávět příběhy jiných lidí; vyvarovat se situace, že vám diváci neuvěří toho, koho hrajete. Práce se stane skoro nemožnou, když o vás, herci, ví divák příliš mnoho, jakožto o člověku. Nicméně, jakkoliv se chci tímto řídit, musím mít na vědomí, že to není zcela možné, kvůli tomu, jaký stylem se moje kariéra vyvinula! Lidé mě sledovali vyrůstat, a Harry Potter se stal slavnějším, než jsem já nebo myslím ani kdokoliv jiný, předpokládali.

Zdroj: emmawatsonfan.net

Fotografie Clémence z Richarda II.!

28. června 2012 v 17:23 | Lubi :p |  Clémence Poésy

Fotografie Clémence z Richarda II.!

Jak jsem psal,letos v létě, zrovna když se budou konat olympijské hry se bude v Británii vysílat nový čtyřdílný seriál The Hollow Crown - Shakespeare Unlocked season, ve ketrém si zahrálo šest potterherců,a to Clémence Poésy (Fleur Delacour ), David Bradley (Argus Filch) - Richard II., John Hurt (Ollivander), Julie Walters (Molly Weasley), Richard Griffiths (Vernon Dursley)- Henry V. a Julie Walters (Molly Weasley)- Henry IV. (1 a 2.část). Dnes se však podíváme na fotografie z filmu Richard II., ve ketrém si Clémence i David zahráli.

Fotografie z filmu:
aaj0PzcY aakyJn0W aatwskXu aalrcRcc aazZ7Bw2

aayuzIrU aaku4YaJ aart9Z4X aagyHtU4 aavaHR0x

aauk3PuO

Jamie Campbell Bower na The evian ‘Live young’ VIP Suite!

28. června 2012 v 17:06 | Lubi :p |  Jamie Campbell Bower

Jamie Campbell Bower na The evian 'Live young' VIP Suite!

25. června se Jamie Campbell Bower zúčastnil akce The evian 'Live young' VIP Suite na Wimbledonu. Této akce se například zúčastnil Tristan Marmont či Tom Hiddleston. Fotografie z akce jsou níže.

aajkzFXR aacYsx8j aasp5nQy aagmc4jl aaqHmDAw
Více fotek zde!

Zdroj: jamiecampbellbower.info

Nové fotografie z Wasteland!

28. června 2012 v 16:57 | Lubi :p |  Matthew Lewis

Nové fotografie z Wasteland!