Miriam Margolyes fascinovaná Will. I.Am-am!

29. června 2012 v 15:50 | Lubi :p |  Other actresses

Miriam Margolyes fascinovaná Will. I.Am-am!

V posledním díle britské oblibené talk show Graham Norton Show ve které se objevili i Daniel Radcliffe, Kenneth Branagh nebo David Tennant zazářila herečka Miriam Margolyes (Pomona Prýtová) ta nejen že nepoznala Prince Williama ale druhého uvedla do naprostých rozpaků! Dalším hostem byl herec Greg Davies.

V pořadu se totiž objevil zpěvák Will.I.Am, který jak jistě víte je - afro-američan. To herečku mile překvapilo, zpěváka zbavila slov když mu řekla, že je fascinovaná jeho černou pletí : "Bohužel moc černých lidí neznám, zase tak moc se do styku nedostaneme, většinou jen v showbusinese, což je ale skvělé."


Herečka si Willa velmi oblíbila a byla překvapená jeho velkou pomocí charitě Prince Trust (Charita prince Charlese). Will.I.Am poslendích pár měsíců byl jedním z porotců v britské verzi soutěže 'Hlas' (Voice) za což získal pěknou sumu peněz z čehož £500 000 tedy zhruba 16 000 000 Kč věnoval právě této charitě. Okomentoval to tak, že jej Velká Británie velmi mile vzala mezi sebe a on za to byl velmi vděčný, necítil se tak v pozici peníze přijmout.

Miriam na tuto novinu reagovala: "Jsi úžasný. Jak neočekávané, že by toto raper udělal. Nemám o raperech zrovna velké smýšlení, vlastně žádného neznám, ty jsi první se kterým mluvím."

Později Miriam opět publikum rozezsmála, když se Willa zeptala jestli slyšel o židech. A pokračovala při ukázce fotografie prince Williama, kterého nepoznala s výkřikem 'Ale vždyť je plešatý!'

Miriin kolotoč pokračoval, když vyprávěla historku jak si její velká poprsí dobírali malíři v BBC.
" Dělali si ze mě legraci tak jsem si řekla, to teda ne, vzala jsem jejich ruce položila je na moje obrovská prsa, byli vyděšení! Když jsem šla další den kolem předstírali, že jsou zaneprázdněni malováním."


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Zdroj: mugglespace.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama