Květen 2013

Emma Watson | Fast news #7

31. května 2013 v 22:28 | Luboš |  Emma Watson
loading

Společnost Emmy v muzeu Madame Tussauds:
adr3XLQq adk3LoHm acpwwF2Y abc4P8hz abkpeoo4

Emma v New Yorku (29.5):
adpmhQCz adnXQXMG abdLonV9 abz9muyp abj3PVDz

abwy4JpN acjHgaey adcZzJKc adySLoM9 aco7F5qF

Tom Felton bude hvězdou nového amerického seriálu "Full Circle"

31. května 2013 v 21:31 | Luboš |  Tom Felton
loading

Tom Felton (Draco Malfoy) se upsal svému prvnímu americkému televiznímu seriálu, ve kterém bude hvězdou v novém projektu televizní stanice DirecTV - dramatu "Full Circle". Tom bude součástí působivého hereckého obsazení, do kterého patří také Minka Kelly (Friday Night Lights, Zkus mě rozesmát), David Boreanaz (Sběratelé kostí), Keke Palmer (Akeelah), Devon Gearhart (Výměna, Funny Games USA), Billy Campbell (The Killing, Město duchů), Kate Walsh (Private Practice, Charlieho malá tajemství, Scary Movie 5), Noah Silver (Borgiové), Ally Sheedy (Svět podle Malory, Číslo 5 žije), Cheyenne Jackson (Pod svícnem) a Robin Weigert (Zákon gangu).

Tom si zahraje Tima - výměnného studenta z Anglie, který se zamiluje do postavy jménem Bridgette (Minka Kelly). Natáčení seriálu začne začátkem léta a odvysílán bude na podzim tohoto roku. O světovou distribuci seriálu se postará FremantleMedia International.

Jak roste Kouzelnický svět?

31. května 2013 v 21:26 | Luboš |  Daily Prophet

V areálu filmových studii Universal se v průběhu května naplno rozběhla výstavba pokračování zábavního parku Kouzelnický svět Harryho Pottera, který se rozrůstá o novou část nazvanou Příčná ulice a Londýn. Kromě již dříve zmíněných atrakcí jako banka Gringottových, zda Nástupiště 9 a 3/4, přibude v této části i někdejší sídlo Blacků nacházející se na Grimmauldově náměstí č. 12.

Aktuální pohled na probíhající výstavbu nabídl Attractions Magazine prostřednictvím originálních leteckých záběrů zachycujících nosné konstrukce nové části parku, jakož i nadzemní trať, po níž budou jezdit dva Bradavické expesy; jeden z nástupiště 9 a 3/4 do Prasinek, druhý v opačném směru. Videa najdete v celém článku.

The Bling Ring: Nový klip+ nová fotka Emmy

29. května 2013 v 17:43 | Luboš |  Emma Watson
loading

Dnes mám pro vás článek, který se týká filmu The Bling Ring. Takže, níže si můžete pustit nový klip, ve kterém je Emma v domě Paris Hilton. Dále najdete ještě jednu fotku Emmy (Nicky), která byla zveřejněna na facebooku ve více barevném provedení.

Narozeninový přehled #6

28. května 2013 v 17:15 | Luboš |  Birthday

15.5 - Anna Shaffer (Romilda Vane): 21. narozeniny
15.5 - Pomona Prýtová (učitelka bylinkářství): 72 nebo 82. narozeniny
16.5 - Stanislav Ianevski (Viktor Krum): 28. narozeniny
17.5 - Paul Whitehouse (sir Cadogan): 55. narozeniny
17.5 - Derek Hough: 28. narozeniny
18.5 - Miriam Margolyes (Pomona Prýtová): 72. narozeniny
19.5 - Geraldine Somerville (Lily Potter): 46. narozeniny
23.5 - Phil Selway (bubeník Sudiček): 46. narozeniny
23.5 - Andrew Burt: 68. narozeniny
24.5 - Jim Broadbent (Horácio Křiklan): 64. narozeniny
25.5 - Alec Hopkins (mladý S. Snape): 27. narozeniny
26.5 - Helena Bonham Carter (Bellatrix Lestrange): 47. narozeniny
26.5 - Will Dunn (James Sirius Potter): 17. narozeniny

Dodatečně všechno nejlepší!

Dnes je to bohužel vše, víc už nestihnu přidat.

Bonnie Wright v Cannes

27. května 2013 v 16:35 | Luboš |  Bonnie Wright
loading

Kromě Emmy Watson se i na filmovém festivalu v Cannes objevila, tak jako každý rok, Bonnie Wright (Ginny Weasley). 23. května se tam zúčastnila události proti AIDS v Cap d'Antibes. Během jejího působení na modrém koberci Bonnie přiznala, že bude debutovat v divadelní scéně Petera Ustinova - Okamžik pravdy, který bude hrán po dobu čtyř týdnů v Southwark Playhouse v Londýně.

adrPL4nL abjZiwIV adxysA6D abkJoP5U acjPCGMT

acu4Dlrm abrJLi4T aby10KHF abgovaPq acynVtIq

Nový photoshoot Daniela pro The Daily Telegraph

27. května 2013 v 16:21 | Luboš |  Daniel Radcliffe
loading

Daniel Radcliffe (Harry Potter) poskytl The Daily Telegraph rozhovor, kde promluvil o Harrym Potterovi, ale i o filmu Horns, The F World. Níže nový photoshoot.

acwMkFnc acneiCVq abrGmySI acsMKX3W adcSX1XX

adxCGhhm absUKSO3 adzCDTAe adr7Gr5A aclhGuOR

Evanna Lynch navštívila Western Washington University

26. května 2013 v 13:11 | Luboš |  Evanna Lynch
loading

Herečka Evanna Lynch (Lenka Láskorádová) tento měsíc navštívila Western Washington University, kde promluvila o tom, jak jí Harry Potter změnil život nebo co jí dala postava Lenky Láskorádové.

acqFC38P acn8O5Bo adkSKQDV acm8giRl

První vydání Harryho Pottera se vydražilo za téměř pět milionů

26. května 2013 v 12:43 | Luboš |  Harry Potter and The Philosopher´s Stone

Článek je převzat ze stránky Ceskenoviny.cz

Londýn - První vydání knihy Harry Potter a kámen mudrců doplněné o rukou psané komentáře a vlastní ilustrace autorky J.K. Rowlingové bylo v úterý v Londýně vydraženo za 150.000 liber (4,6 milionu korun), napsala agentura AP. Jak uvedla aukční síň Sotheby's, knihu, která se dražila ve prospěch spisovatelské charity, si pořídil anonymní kupující svou nabídkou po telefonu.

Ilustrační foto - Spisovatelka J. K. Rowlingová, autorka knih o Harrym Potterovi.

Novinka pro hluché: reálné prodlužovací uši

26. května 2013 v 12:26 | Luboš |  Daily Prophet

Neviditelný plášť, Weasleyoské hodiny... Vypadá to tak, že magický svět se rozhodl postupně odhalit své vymoženosti i zvědavým mudlům. Nejnověji se o nemožné pokusili (prý) mudlovští vědci z americké univerzity Princeton, kteří vytvořili reálný model ucha umožňující rozšířit sluch běžného člověka na mnohem větší vzdálenost, než je možné, to vše za pomoci malé stočené antény a množství nejnovějších nanotechnologií.


Zdá se, že s vymoženostmi dnešní doby se již téměř nic nezdá nemožné. Nakonec vás o pár měsíců seznámíme s kouskem dřeva, s kterým je možné na povel majitele vykonat rozličné "pokyny". To by už opravdu stálo za to, nemyslíte?