Březen 2014

Nové informace o herečkách z HP

31. března 2014 v 20:38 | Luboš |  Other actresses
loading

Skupina Natalii Teny, Molotov Jukebox, vydala nový videoklip k singlu "Neon Lights". Je to první píseň z jejich připravovaného alba, Carnival Flowe . Toto album vyjde dnes 31.března 2014 . Videoklip si můžete prohlédnout ZDE .

Miriam Margolyes (Pomona Prýtová) byla v únoru hostem v talk show Grahama Nortona . Miriam se v show objevila vedle zpěvačky Lily Allen a herci Dominicovi Cooperovi. Grahamovi vyprávěla o své dlouholeté kariéře herečky a charitativních aktivitách.

Pokračování detektivky od J.K.Rowlingové + novinky o 1. díle

31. března 2014 v 20:28 | Luboš |  J.K. Rowling
loading

Jo Rowlingová vydá v tomto roce další knihu pod pseudonymem Robert Galbraith . Jedná se o pokračování detektivky The Cuckoo 's Calling. Příběhy detektiva CORMORAN Strikea budou pokračovat v knize The Silkworm na 384 stranách. Vydání je naplánováno na 19. června 2014 v Anglii a 24. června v USA!

Obálky v USA a Británii

E1QwkOim EvXbIdvJ


Nové informace a novinky o HP

31. března 2014 v 20:07 | Luboš |  Daily Prophet
loading

Tyhle informace jsou velmi staré, ale teď jsem zjistil, že je tady vůbec nemám :/

Začátkem února spisovatelka J. K. Rowlingová přiznala, že logicky si měla Hermiona vzít Harryho. To, že dala dohromady Hermionu s Ronem bylo její splněné přání a subjektivní rozhodnutí. Také řekla, že Ron a Hermiona by potřebovali manželskou poradnu a že s časovým odstupem tohoto rozhodnutí lituje.

Jo: " Já vím, omlouvám se, slyším, že u některých fanoušků by to mohlo způsobit vztek a zuřivost, ale když jsem úplně upřímná, odstup mi dal jiný pohled. Byla to volba z velmi osobních důvodů. Lámu srdce lidí tím, že to říkám? Doufám, že ne .

Emma: "Myslím, že jsou fanoušci, kteří to také vědí a diví se, zda by Ron opravdu Hermionu udělat šťastnou."

Doplnění novinek a fotek u Daniela

30. března 2014 v 21:07 | Luboš |  Daniel Radcliffe
loading

Někdy v únoru jsem přidal článek, že Daniel (Harry) namluví postavu Diggs v seriálu Simpsonovi. Do galerie jsem nahrál pět stills k této epizodě :)

k6lf1W4b ktjjpMeV 9B3AM6JG ZQDWUIkS hJZzTybs

Movies & other projects > 2014: The Simpsons > Promotional Stills


Evanna na We Day California (26.3.2014)

30. března 2014 v 13:56 | Luboš |  Evanna Lynch
loading

26. března byla Evanna (Lenka) jedním z řečníků na akci We Day California. Tři fotky najdete níže :)

P8xvK8eG 5otgtGQd fhU35dZ4

Appearancess > 2014 > We Day California

Clémence na MyTheresa.com Vogue Night Out

30. března 2014 v 12:59 | Luboš |  Clémence Poésy
loading

Clémence (Fleur) se někdy v březnu zúčastnila akce MyTheresa.com Vogue Night Out. Fotky jsou již v galerii :) Může se stát, že v albu jsou jiný náhledy, nevím, proč se to děje, ale když na tu fotku kliknete, tak se vám objeví už normálně. Zajímavý je, že se to děje jenom u Clémence.

YPbBzkAN YmClpxvF FMOQEeqe w0dI7N4d zZ0zoSYj

Appearancess > 2014 > MyTheresa.com Vogue Night Out

Emma Watson - Gallery Update #11

30. března 2014 v 12:38 | Luboš |  Emma Watson
loading

Snapeová do galerie nahrála portrét k Noah. K dispozici máme zatím jednu fotku.

MyeXTRDY

Photoshoots & Portraits > 2014 > Photoshoot for "Noah" with Logan a Douglas

Helena Bonham Carter - Gallery Update #2

24. března 2014 v 12:43 | Luboš |  Helena Bonham Carter
loading

Poslední článek o Heleně jsem přidal přibližně před měsícem, a tak přišel čas, abychom se podívali, jaké novinky se udály...

V polovině března se Helena (Bellatrix) se svojí mazkou zúčastnila akce "Night of reggae" Save the Children UK. V galerii najdete HQ fotky :) Na této akci se objevila i Helen McCrory (Narcissa Malfoy).

n7dt2ZH1 rxI4FRU1 HthetbZZ bWB91j6q xpiOXWSu


Poznej Vysočinu

23. března 2014 v 15:30 | Luboš |  Blog news
loading

Jak jsem slíbil, když někdo bude chtít, abych napsal článek o soutěži Poznej Vysočinu, tak jsem tak učinil. Snad budete všemu rozumět :)

Něco o soutěži

Letos v roce 2014 probíhal již pátý ročník soutěže Poznej Vysočinu, která je pod záštitou hejtmana Kraje Vysočina MUDr. Jiřího Běhounka. Tato soutěž má za úkol prověřit znalosti žáků 2. stupně základních škol i víceletých gymnázií z regionálního zeměpisu, místopisu, přírodovědy, historie, kultury nebo ochrany životního prostředí. V testu se objevují i otázky, na které víte odpověď pouze, pokud sledujete média nebo noviny....Díky sponzorům jako je PSJ, SBERBANK nebo NET4GAS jsou pro vítěze, ale i 40 nejlepších řešitelů připraveny zajímavé ceny. Letos se zúčastnil rekordní počet žáků, jejichž počet byl okolo 150.

O módě s Clémence Poésy

23. března 2014 v 14:26 | Luboš |  Clémence Poésy
loading

V novém rozhovoru pro Vogue vyprávěla Clémence Poésy, představitelka Fleur Delacourové ve filmovém zpracování knih o Harrym Potterovi, o věcech týkajících se módy . Clémence se objeví v sérii fotografií a krátkém filmu pro Mytheresa.com . Pátá série fotografií internetového obchodu bude zobrazovat inspirativní zástupkyně něžnějšího pohlaví a v případě Clemence zvýrazní její svobodomyslný smysl pro módu.