Blog news

Konec

14. listopadu 2014 v 21:19 | Luboš
loading

Ahoj, po dlouhé době, se Vám opět ozývám, ale to co vám chci říct, není radotná zpráva. V červenci jsem původně myslel, že se vrátím, jenže od září jsem na gymnáziu a řekněme, že je toho moc na jednoho člověka, co se týče novinek. Proto jsem se rozhodl na tomto blogu skončit. Všem návštěvníkům děkuji za jejich návštěvu a affs za to, že jsme byli spřáteleni. Velké poděkování patří Nessie (Flowersce) za vytváření úžasných vzhledů této stránky. Všem vám přeji vše nejlepší v životě a úpěšnost na blogu.

Z blogového světa nemizím úplně, jsem spoluadminem na HarryPotter-World.blog.cz. Pokud budete chtít být dále spřáteleni (i když vím, že nejsem moc vzorné SB), zapište se do komentářů a já si vás přesunu.

Ale kdo ví, třeba se jednou vrátím :))

Luboš

Omluva + kontrola Affs

8. července 2014 v 21:18 | Luboš
loading

Ahojky, velice se vám omlouvám, za tu dlouhou pauzu. To víte konec školního roku...., ale taky jsem měl menší krizi. Teď už myslím, že jsem z toho venku a mám zase chuť blogovat. Takže oznamuji že jsem zpět. Protože jsem tu docela nebyl, tak nevím, kdo mě má v Affs, a proto vyhlašuju kontrolu, která bude probíhat do konce července. Do komentářu stačí napsat toto:

1) přezdívka
2) blog

Zároveň se můžou zapsat i nové Affs, stačí napsat do komentářů toto:
1) přezdívka
2) blog
3) zaměření
4) koho na ikonku

Luboš

Poznej Vysočinu

23. března 2014 v 15:30 | Luboš
loading

Jak jsem slíbil, když někdo bude chtít, abych napsal článek o soutěži Poznej Vysočinu, tak jsem tak učinil. Snad budete všemu rozumět :)

Něco o soutěži

Letos v roce 2014 probíhal již pátý ročník soutěže Poznej Vysočinu, která je pod záštitou hejtmana Kraje Vysočina MUDr. Jiřího Běhounka. Tato soutěž má za úkol prověřit znalosti žáků 2. stupně základních škol i víceletých gymnázií z regionálního zeměpisu, místopisu, přírodovědy, historie, kultury nebo ochrany životního prostředí. V testu se objevují i otázky, na které víte odpověď pouze, pokud sledujete média nebo noviny....Díky sponzorům jako je PSJ, SBERBANK nebo NET4GAS jsou pro vítěze, ale i 40 nejlepších řešitelů připraveny zajímavé ceny. Letos se zúčastnil rekordní počet žáků, jejichž počet byl okolo 150.

Nová galerie

2. března 2014 v 19:34 | Luboš
loading

Nejdříve tedy oznamuju, že pozastavení skončilo, přestože galerie není dodělaná. Z toho vyplývá, že aktivita bude omezená. No a teď vlastně proč jsem si zakládal novou galerii...Totiž hosting SoSugary.com zavedl omezení na disku podle počtu shlédnutí, ale jelikož dosáhnout 1 000 000 shlédnutí je pro mě nemožné, rozhodl jsem se tedy udělat galerii novou. Ještě než jsem odeslal přihlášku, zeptal jsem se Snapeové z blogu Snapeova.blog.cz, jestli by galerii nechtěla využívat i pro svůj blog. Snapeován souhlasila, takže konečně mohlo dojít k vytvoření galerie, která vlastně zastřešila oba blogy. Adresa je

HPGALLERY.FREEFANSITEHOSTING.COM/GALLERY


Mimochodem všimli jste si, že galerie má podobný název jako ta minulá?

Pozastavení

27. února 2014 v 16:37 | Luboš
loading

Z důvodu přesunu galerie vyhlašuju pozastavení, která potrvá asi do soboty nebo neděle :) Affs, omluvte mě prosím z kontrol..

Luboš

Už to jsou 2 roky.....

21. ledna 2014 v 20:09 | Luboš
loading

Možná vám nadpis článku toho moc neřekl, a tak tato, pro mě důležitá, povinnost zbývá na mně. Dnes, před dvěma roky, byl založen tento rok, takže už má za sebou 2 roky existence :). Vůbec tomu nemůžu uvěřit. Za tu dobu již prošel několika rekonstrukcemi (třeba jedna probíhá i v této době), zažil několik pozastavení atd..... I když musím přiznat, že to již nějakou dobu není zrovna s mojí aktivitou zrovna slavné, přesto věřím, že blog oslaví i další narozeniny. Sami víte, že psaní článků dává zabrat hodně času, který v současné době nemám :/

V tomto článku se také sluší poděkovat všem mým návštěvníkům i affs za navštěvování tohoto blogu a komentování článků :)
Velké DÍKY patří Flowersce, která za minulý rok oblékla tento blog do čtyř jedinečných kabátků.

Náběr adminů

19. ledna 2014 v 20:02 | Luboš
loading

Jak vidíte, na blogu jsem stále čím dál méně času, ale zároveň chci, abyste tu měli vždy novinky ze světa HP. A v následujích měsících to nebude lešpí :/ Proto jsem se rozhodl udělat náběr adminů. Ještě nevím, kolik bych jich vzal, ale myslím, že jednoho až dva :). Výhoda je, pokud umíte zacházet s webovou galerií, pokud ne, nevadí :)

Pravidla:
Nebudeš měnit heslo blogu
Bez mého vědomí tady nebudeš dělat žádné změny (měnit design, rubriky). Nejdřívě se mě musíš zeptat.
Pokud souhlasíš s pravidly, tak u otázky v přihlášce odpovíš NE

HARRYPOT.BLOG.CZ Vám přeje příjemné prožití Silvestra a šťastný Nový rok 2014!

31. prosince 2013 v 21:27 | Luboš
loading

A je to tu zase.....rok uběhl jako voda a máme tu 31. prosince, předposlední den v roce. Již za pár hodin končí rok 2013 a začína nový, končící na číslici 4 - 2014. Tímto bych Vám, návštěvníkům blogu i svým Affs, rád popřál příjemné a pěkné prožití Silvestra, hodně štěstí, radosti, lásky, splněných přání v roce 2014.

Pevně věřím, že tato stránka bude fungovat stále a každý den Vám se s vámi podělím o novinky ze světa HP. Sice příští rok mě čeká hodně změn, ale díky vám se budu dále snažit :)

Šťastné a veselé Vánoce!

24. prosince 2013 v 11:33 | Luboš
loading

Rok se s rokem sešel a zase tu máme 24. prosince, což znamená, že je Štědrý den. Tímto bych návštěvníkům blogu i mým Affs rád popřál krásné a klidné prožití Vánoc, hodně splněných přání a také dárky, které jste si přáli.

loading
(Škoda, že takto to dnes venku nevypadá)

Takže ještě jednou šťastné a veselé Vánoce!
Luboš (Admin)

Pozastavení

22. října 2013 v 19:17 | Luboš
loading

Jelikož stále doplňuji fotografie do galerie a také vůbec nestíhám, rozhodl jsem se vyhlásit pozastavení. Affs omluvte mě kontrol. Jinak pozastavení bude trvat asi do soboty :)
Luboš

 
 

Reklama